Loading…

Djokovic detyrohet ta ndërpresë stërvitjen dhe të largohet nga fusha e tenisit, pritet dëbimi

  • 13/01/2022 | 18:01

Djokovic detyrohet ta ndërpresë stërvitjen dhe të largohet nga fusha e tenisit, pritet dëbimi

Novak Djokovic ka dalë sot në terrenin e Melbourne Park dhe sipas gjermanit “Bild”, në vend të dy orëve të planifikuara, ka qëndruar aty vetëm 30 minuta!


Arsyeja e ndërprerjes së stërvitjes është momenti që i ka paraprirë menjëherë largimit të Djokovic nga fusha.

Trajneri i fitnesit Marko Panici iu afrua Novakut dhe iu duk sikur po i tregonte ndonjë mesazh në telefon. Menjëherë pas kësaj të gjithë u larguan nga fusha.

Mediet kane shkruar se Australia tashmë ka marrë vendim për ta dëbuar nga Australia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë