Loading…

Do çmendeni kur të kuptoni kë ka fqinjë të parë: Rita Ora me fustan provokues pas shpërnguljes

  • 09/11/2018 | 17:11

Do çmendeni kur të kuptoni kë ka fqinjë të parë: Rita Ora me fustan provokues pas shpërnguljes

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Rita Ora jeton në një vend të ri për një kohë dhe tani më në fund mësohet në çfarë lokacioni është.


Këngëtarja, e cila konsiderohet si femra sexy në mbarë botën, u zhvendos në lagjën më të shtrenjtë në Londër “New Holland Park” ku fqinjët e parë janë Simon Cowell dhe Robbie Williams, transmeton gazetametro.net.

Siç shkruan mediave botërore, Rita vendosi të shpërngulet për shkak se fqinjët e lagjes së vjetër thuhet se u ankuan për zhurmën që ajo po bënte në shtëpi me festat e shpeshta.

Këngëtarja është kapur kohët e fundit duke dalë nga shtëpia e saj në një veshje super tërheqëse që zbuloi shumë nga atributet e saj./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë