Loading…

Do habiteni nga kamarieri në këtë restorant japonez (VIDEO)

  • 10/08/2017 | 14:23

Do habiteni nga kamarieri në këtë restorant japonez (VIDEO)

Një kafe, një birrë dhe gjithçka tjetër nga një majmun… Po, ashtu siç e keni lexuar: Një restorant në Japoni ka zgjedhur pikërisht një majmun për t’u shërbyer klientëve të tij. Mund ta paguani me banane.


Shikoni videon: 

https://www.facebook.com/DailyMail/videos/1440026776078238/

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë