Loading…

‘Do provojmë bashkëjetesën’, Kiara e Luizi bëjnë plane për të ardhmen

  • 02/02/2023 | 21:10

‘Do provojmë bashkëjetesën’, Kiara e Luizi bëjnë plane për të ardhmen

Pas martesës së improvizuar në shtëpi, ku Luizi dhe Kiara shkëmbyen puthjen e parë, dyshja ka biseduar edhe për bashkëjetesën, kur ata të dalin nga shtëpia e Big Brother Vip.


Luizi e pyeti Kiarën se ku do dëshironte ajo të jetonin, pas daljes nga Big Brother.

Kiara u shpreh se ajo do të donte që të mos lëvizte nga rruga “Myslym Shyri” dhe Luizi i tha që nuk është problem për të, mjafton të qëndrojnë bashkë.

Ata madje bënë edhe plane të tjera se çfarë do të bënin kur të dilnin nga shtëpia. Luizi tha se do të shkonin në Shkodër, Lushnje, por edhe në jug që të hidhen me parashutë me Xhonatatin.

(parentishealth.com)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë