Loading…
Do që të dalë me shoqet, por ai nuk e lë të veshet “hot” – në fund…|VIDEO
  • 11/10/2018 | 13:11

Do që të dalë me shoqet, por ai nuk e lë të veshet “hot” – në fund…|VIDEO

Kjo është një video qesharake e postuar në Facebook.


Aty shihet një situatë interesante e një çifti që i ndodh shumëkujt.

E dashura merr një mesazh nga shoqet se do të dalin bashkë dhe në fund, i kërkon sygjerime për veshje të dashurit.

Por, ndodh diçka interesante.

Shikojeni videon për më shumë.

Ревность

Когда ты очень ревнивый

Posted by Зеленка – Фан Клуб on Saturday, 17 March 2018

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 13:05
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë