Loading…

Do qeshni me lot: Aktori kosovar imiton Agim Bahtirin

  • 31/10/2021 | 08:33

Do qeshni me lot: Aktori kosovar imiton Agim Bahtirin

Aktorët kosovarët të grupit humoristik “Ue Ue Show” kanë qenë të ftuar në emisionin “Veç Kesh”. Gjatë emisionit ata kanë imituar politikanë e artistë të njohur.


Ish-kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri gjatë fushatës për zgjedhje lokale kishte përdorur disa shprehje me të cilat qytetarët kanë bërë humor nëpër rrjete sociale.

E që edhe aktori, Burim Fazliu e imitoi ish-kryetarin, Bahtiri, duke krijuar të qeshura në studio.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë