Loading…

“Do ta vras”: I mituri nga Prizreni paralajmëron se do të vrasë dikë, arrestohet

  • 01/05/2021 | 08:40

“Do ta vras”: I mituri nga Prizreni paralajmëron se do të vrasë dikë, arrestohet

Një person i mitur në Prizren është arrestuar dje pasi, i njëjti kishte paralajmëruar se do të vrasë dikë, shkruan Gazeta Metro.


Policia e ka arrestuar dhe me vendim  të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje

Prizren 30.04.2021-14:00. Raportohet se i dyshuari i mitur mashkull kosovar  ka deklaruar se do ta vras një person. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë