Loading…
Do të befasoheni kur të shihni si duket Angelina Jolie nga afër (FOTO)
  • 06/11/2018 | 15:43

Do të befasoheni kur të shihni si duket Angelina Jolie nga afër (FOTO)

Shpesh mendojmë se yjet e njohur duken të persosur dhe ua kemi lakmi. Harrojmë se askush nuk është i përsosur.

Angelina Jolie merret si njëra prej aktoreve më të bukura në botë. Duket e pa të metë kurdo që e shohim dhe kemi përshtypjen se vitet s’mund t’i bëjnë asgjë. Por, duket se frizura, fustanet dhe grimi fenomenal bëjnë mrekulli.

Fotografitë nga afër, të cilat ua sjell gazetametro.net. tregojnë se si duket Angelina vërtet. As fytyra e saj nuk i reziston kohës, si edhe fytyra e grave të rëndomta.

View this post on Instagram

Angelina Jolie #ssstructure

A post shared by Not a hate account 💖 (@ssstructure) on

View this post on Instagram

Angelina Jolie #ssstructure

A post shared by Not a hate account 💖 (@ssstructure) on

/gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë