Loading…
Do të befasoheni: Shikoni sa shumë ngjan Elita Rudi me kolegen e saj |FOTO
  • 13/06/2018 | 19:50

Do të befasoheni: Shikoni sa shumë ngjan Elita Rudi me kolegen e saj |FOTO

Janë dy femrat më të këndshme të ekranit. Që të dyja janë prezantuese njëra nga Kosova dhe tjetra nga Shqipëria, e këto janë Elita Rudi dhe Jona Spahiu.


Ndoshta askush se ka vënë re e ndoshta as vetë ato dyja që kanë kaq shumë ngjashmëri më njëra tjetrën. Po të hapësh profilet e dy vajzave kanë aq shumë ngjashmëri mund të themi në shumë pak detaje ato dallojnë.

Ke mundësi të shohësh edhe imazh disi si të njëjta apo aty këtu edhe stili i veshjes mund të koiçidon si i njëjtë në raste.

Se kopjon njëra apo tjetra ato kurrë nuk janë vënë re për këtë ngjashmëri apo edhe për ndonjë thashethem rreth vajzave për këtë pjesë, apo këtë e bëjnë me shumë kujdes duke mos e vënë në pah se vajzat e përcjellin punën dhe aktivitetin e njëra tjetrës.

Ato nuk ndiqen në Instagram, por këto janë të përbashkëtat e tyre, një fizionomi pothuajse e njëjtë, që të dyja në fytyrë e kanë nga një beng e që ju shton bukurinë, shkruan Kosovarja.

Jona ditë më parë i dha fund beqarisë ku si duket së shpejti pritet të bëhet nënë.

Ndërsa Elita Rudi është në lidhje dashuria më reperin Gjiko, por kur behët fjalë për martesë në këtë pikë Elita do kohë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë