Loading…

Do të behet baba: Kjo video tregon si do të reagoj Ledri kur ta kuptoj këtë lajm

  • 14/01/2020 | 14:29

Do të behet baba: Kjo video tregon si do të reagoj Ledri kur ta kuptoj këtë lajm

Ledri Vula rep artisti që gjithmonë përfolet edhe për jetën private, se fundmi ka filluar ta tregoj më haptazi lidhjen e tij me Sara Hoxhën, transmeton Gazeta Metro.


Edhe pse i fshiu të gjitha postimet nga profili i tij në Instagram, Ledri dal ngadal po e mbush me postime, ndërsa një video e fundit ngjalli shumë reagime.

Video është xhiruar në Dubai teksa shihet duke bërë një aventurë me avion dhe duke u lëshuar me parashutë.

“Do ju tregoj fëmijëve të mi që kam qenë një supermen”, mbishkrimi i tij gjithashtu ngjalli kurreshtjen se mos e dashura e Ledrit është shtatzënë dhe po zgjërohet familja.

Ndërsa sa për të  shtuar të qeshurat, Ledri ka lënë një koment  në po të njejtin postim, se kështu do të reagonte nëse do ta kuptonte se po bëhet baba.

 

View this post on Instagram

 

Imma tell my kids this was superman 👊🏼🤣

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

“Kur ajo të thotë që është shtatzënë dhe nuk është 1 prilli”, ka shkruar  ai.

Ndryshe thuhet se Ledri dhe e dashura e tij janë në lidhje disa vjeçare. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë