Loading…

Do ta gjejmë formën juridike për ta paditur Serbinë për gjenocid

  • 05/04/2017 | 18:11

Do ta gjejmë formën juridike për ta paditur Serbinë për gjenocid

Avokati i njohur kosovar, Arianit Koci ka thënë se koha po punon për Kosovën, duke pasë për referencë gjetjen e formës juridike për ta paditur Serbinë për gjenocid ndaj Kosovës.


Koci ka thënë poashtu se askush nuk mund ta ndalë procesin e anëtarësimit të kosovës në OKB, përcjell gazetametro.net

Lexoni të plotë publikimin e Kocit:

Formën juridike për ta paditur Serbinë, për gjenocid ndaj Kosovës, do ta gjejmë.

Koha po punon për ne.

Përndryshe, askush nuk mund ta ndal procesin e anëtarësimit të Kosovës në OKB.

Faktin që pushteti millosheviqian ka kryer gjenocid në Kosovë, nuk mund ta fshehë Daćiqi dhe kamarilla e tij.

Dhe mu gjenocidi ndaj neve, është arsyeja pse NATO e ka bombarduar Serbinë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë