Loading…

Do të habiteni kur të mësoni sesa para mban me vete Kylie Jenner

  • 10/09/2019 | 16:30

Do të habiteni kur të mësoni sesa para mban me vete Kylie Jenner

E pyetur nga Ellen DeGeneres se sa para kishte me vete në studio, Kylie Habiti me përgjigjen e saj.


0 dollarë! Kylie nuk kishte asnjë kesh me vete përpos kartës, pa të cilën sigurisht që nuk del nga shtëpia.

Më pas Ellen pyeti Kris-in dhe kjo e fundit zbuloi se kishte 5 kartëmonedha 20 dollarëshe me vete.

“Dikur mbaja 1000 dollarë në kartëmonedha 20-tëshe. Por sa herë që kërkoja para ishin zhdukur e di pse, sepse unë kam 6 fëmijë. Dhe zhdukeshin. kështu që u dorëzova dhe tani kam më pak për të më vjedhur”.

 

View this post on Instagram

 

@KrisJenner and @KylieJenner told me how much cash they carry on them.

A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow) on

Epo tani le të rrijë e qetë pasi askush nuk do t’i vjedhë më!

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë