Loading…
Do të habiteni sa para fiton seksbomba Kim vetëm për një post |FOTO
  • 12/07/2018 | 18:46

Do të habiteni sa para fiton seksbomba Kim vetëm për një post |FOTO

Për një postim, Kim Kardashian merr më shumë para se e gjithë rroga e presidentit Trump!


Instagram nuk është vetëm një vend për fotot tuaja të mëngjesit apo perëndimet e filtruara me opsione – kjo është gjithashtu një mundësi e karrierës tani, dhe në qoftë se ju jeni Kim Kardashian, ajo mund t’ju ndihmojë të fitoni disa para të mira. Sipas një raporti të kohëve të fundit nga një faqe e gazetarisë mjekësore e quajtur STAT, Kim bëri më shumë para se sa presidenti Donald Trump bën në një vit të vetëm me rrogën.

👽

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Paga e presidentit është 400,000 dollarë në vit ndërkohë që një postim i Kim Kardashian bën $ 500,000.

WTP

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Çfarë po prisni, bëhuni të zgjuar dhe mendoni për të ardhurat që mund të fitoni nëpërmjet Instagramit.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë