Loading…

Do të mahniteni sa larg ka shkuar teknologjia (Video)

  • 05/11/2016 | 15:08

Do të mahniteni sa larg ka shkuar teknologjia (Video)

Balena në video nuk është reale. Por, është pjesë e një realiteti virtual.

Gjërat që do të shihni do të kujtoni se janë reale, mirëpo janë thjesht teknologji e përparuar tejmase.
Bota e njerëzve do të ndryshojë plotësisht me këtë lloj realiteti.

https://www.facebook.com/thisisinsiderdesign/videos/237780856563551/

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë