Loading…
Do të mbeteni pa frymë: Kush guxon të niset në kët shteg të vdekjes? (VIDEO)
  • 09/08/2018 | 19:22

Do të mbeteni pa frymë: Kush guxon të niset në kët shteg të vdekjes? (VIDEO)

Mali Mount Hua të le pa frymë. Është i lartë 2.160 metra dhe gjendet në provincën Shanksi. Kush e do aventurën, duhet ta vizitojë.


Konsiderohet se ky është shtegu më i rrezikshëm dhe duhet ecur me shumë kujdes. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë