Loading…
Do të qeshni me lotë: Ja çfarë është miqësia dhe dashuria e vërtetë (VIDEO)
  • 09/11/2018 | 15:55

Do të qeshni me lotë: Ja çfarë është miqësia dhe dashuria e vërtetë (VIDEO)

Me këtë maçok nuk mund të silleni ashtu si doni. Ai nuk e ka dëshirë butësinë. Shiheni si reagon në shfaqjen e dashurisë së mikut të tij:

/gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë