Loading…

Do t’ua bëjë ditën të këndshme: Ky papagall vërtet është – gjeni |PAMJE

  • 03/06/2019 | 15:16

Do t’ua bëjë ditën të këndshme: Ky papagall vërtet është – gjeni |PAMJE

Dihet se papagajt janë shumë inteligjnetë dhe mësojnë shpejt, por të rrallë janë ata të cilët nuk flasin sipas shablonit, transmton Gazeta Metro.


Eintseini, të cilin do ta shihni në këtë video, është një prej tyre.

Mund të thuhet madje se është edhe më i mençur se shumë njerëz.

Sigurisht nuk e kanqë quajtur Einstein dhe ai në tërësi e arsyeton emrin e tij. Dëgjojeni e kënaquni!

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë