Loading…

Doktoresha nga Prizreni i bashkohet PDK-së

  • 25/08/2019 | 18:43

Doktoresha nga Prizreni i bashkohet PDK-së

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka prezantuar sot aderimin e radhës në këtë subjekt politik,shkruan Gazeta Metro.


Nëpërmjet një statusi në faqen e tij në Facebook, Veseli ka njoftuar se PDK-së i është bashkuar doktoresha e Prizrenit, Urata Tahiri.

“Familjes sonë politike iu bashkua Urata Tahiri, një dentiste dhe profesioniste e njohur nga Prizreni. Ajo është model i grave të suksesshme në karrierë, që kanë vendosur të qëndrojnë në Kosovë dhe ta japin kontributin e tyre për një të ardhme më të mirë. Unë do ta mbështes Uratën dhe gjithë të rinjtë e të rejat, sepse jam i bindur se kjo është rruga përpara për ta luftuar korrupsionin dhe nepotizmin”, ka shkruar Veseli./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë