Loading…

Doktorët në Kosovë i heqin gurin nga trupi i një personi, forma e tij si e koronavirusit

  • 04/05/2021 | 16:38

Doktorët në Kosovë i heqin gurin nga trupi i një personi, forma e tij si e koronavirusit

Në një ordinancë private në Kosovë, është hequr një guri nga fshikëza urinare në formë të koronavirusit, shkruan Gazeta Metro. 


Një rast interesant ka ndodhur në një ordinancë private në Prishtinë.

Gjatë një intervenimi në fshikëzën urinare, doktorët e kësaj ordinance kanë arritur të heqin gurin në formë të koronavirusit.

Kjo është bërë e ditur nga vet faqja zyrtare e ordinancës, ku edhe kanë treguar se nga çka është operuar pacienti.

Ky operim është bërë me datë 14 prill të këtij viti. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë