Loading…

Doktori i skuadrës ku luan futbollisti i Kosovës kryen vetëvrasje, pasi doli pozitiv me koronavirus

  • 05/04/2020 | 22:03

Doktori i skuadrës ku luan futbollisti i Kosovës kryen vetëvrasje, pasi doli pozitiv me koronavirus

Doktori i skuadrës ku aktivizohet Arbër Zeneli, Reimsit, Bernard Gonzalez, ka kryer vetëvrasje pasi doli pozitiv me koronavirus, transmeton Gazeta Metro.


‘Le Parisien’ raporton se Gonzalez doli pozitiv në testin e koronavirusit para disa ditëve dhe ishte izoluar në shtëpo së bashku me familjen e tij.

Mediumi francez gjithashtu shkruan se rezultati pozitiv me koronavirus e shtyu atë që të kryej vetëvrasje. Ai ishte 60 vjeçar. Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar edhe klubi francez.

Bernard Gonzalez kishte punuar në klubin francez për më shumë se 20 vite. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë