Loading…

Dolën në shitje e biletat e ndeshjes Ballkani – Dinamo Zagreb

  • 25/09/2023 | 17:59

Dolën në shitje e biletat e ndeshjes Ballkani – Dinamo Zagreb

Ka nisur shitja e biletave për ndeshjen e dytë të Ballkanit në Ligën e Konferencës, ndaj Dinamo Zagrebit.


Kjo ndeshje do të zhvillohet më 5 tetor, në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta Express.

Klubi nga Theranda njoftoi sot se biletat mund t’i blini vetëm përmes platformës online. Çmimet e biletave janë nga 3 deri në 50 euro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë