Loading…

Doli pozitiv në Covid-19: Cristiano Ronaldo befason fansat me këtë video

  • 21/10/2020 | 22:03

Doli pozitiv në Covid-19: Cristiano Ronaldo befason fansat me këtë video

Siç tashmë dihet, futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo është infektuar me Koronavirus. Lajmi u bë i ditur pak ditë më parë, nga Federata Portugeze e Futbollit.


Cristiano është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk ka simptoma. Ai po qëndron i izoluar dhe nuk i ka kursyer postimet në rrjete sociale.

Ditën e sotme futbollisti ka ndarë një foto e video, ku tregon se po ushtrohet dhe pse i infektuar, mirëpo vëmendjen e ka marrë look-u i tij i ri. Ai ka qethur flokët zero, duke
surprizuar ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

“El éxito en la vida no se mide por lo que logras, sino por los obstáculos que superas” 😉💪🏽

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë