Loading…

Don Phenom për Taynën: Repovat më mirë se meshkujt

  • 28/09/2022 | 10:12

Don Phenom për Taynën: Repovat më mirë se meshkujt

Don Phenom pak javë më parë sqaroi raportin e tij me reperen më të suksesshme, Taynën.


Edhe në intervistën e fundit ai sërish foli për reperen.

Ai u shpreh se Tayna bën rap më mirë se burrat.

“Me Taynën kam marrëdhënie shumë të mirë, është nga ato repere që këndon më mirë se burrat”, tha Don Phenom në “Ditë pas dite”.

Ndërkohë i pyetur përse ka më shumë duete me kolege vajza dhe jo me djem, Phenom tregoi arsyen.

“Ne shkodranëve na shkon më mirë muhabeti me femrat, me të gjitha koleget kam marrëdhënie shumë të mira si me Ronelën edhe me Encën. Nëse unë bëj një bashkëpunim me dikë, duhet të ketë patjetër energji shumë të mirë”, u shpreh ai

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë