Loading…

Don Xhon publikon veturat milionëshe: Shtinja lapsin vet

  • 22/09/2022 | 20:07

Don Xhon publikon veturat milionëshe: Shtinja lapsin vet

Reperi Don Xhoni ka arritur kulmin e suksesit me këngët e tij të cilat menjëherë pas lansimit po shndërrohen në hite.


Përveç muzikës duket se reperi është edhe adhurues i madh i veturave.

Ai në një video në Instagramin e tij ka publikuar një video në të cilat ka shfaqur disa vetura luksoze të tipit “Lamborghini” “BMW” e “Mercedes”.

“Shtinja lapsin vet”, ka shkruar reperi krahas videos së publikuar.

Reperi i njohur kosovar, Xhonatan Isufi i njohur për publikun si Don Xhoni, mori famë pas “freestyle-t” në një emision gjatë kohës së karantinës dhe për një kohë shumë të shkurtër u shëndrrua në njërin nga rep-artistët më të kërkuar.

Reperi përmes postimeve në rrjetet sociale vazhdon të tregojë se bënë një jetë luksoze.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë