Loading…

Don Xhoni dhe modelja ruse po bëhet prindër për herë të parë?

  • 28/10/2021 | 08:18

Don Xhoni dhe modelja ruse po bëhet prindër për herë të parë?

Modelja ruse po e shpreh pëlqimin e saj ndaj reperit shqiptar.

Don Xhoni është emër i ri në tregun e muzikës shqiptare, por që është shumë premtues.

Ai tash e disa muaj po përflitet për një lidhje me modelen ruse Ariana Lirey, me të cilën shprehin dashurinë e tyre përmes deklaratave romantike në rrjete sociale.

Së fundi Ariana Lirey postoi një fotografi nga pushimet ku shihej e veshur në bikini teksa e quan veten një “mama”, ishte këmbimi i komenteve mes çiftit që i bëri fansat të dyshojnë se ata po presin një fëmijë së bashku.

Don Xhoni i komentoi asaj “nëna më e mirë”, ndërsa modelja i ktheu komentin duke i thënë atij se së shpejti po bëhet baba.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë