Loading…

Don Xhoni feston ditëlindjen, kaq vite mbushi sot

  • 08/04/2021 | 09:28

Don Xhoni feston ditëlindjen, kaq vite mbushi sot

Reperi i njohur Don Xhoni sot ka një arsye më shumë për të festuar.


Ai feston ditëlindjen ku mbushi plotë 21 vite jetë.

Në këtë ditë ai ka vendosur që ta thyej rrjetin duke paralajmëruar publikimin e këngës në ora 19:00.

Përmes një postimi në Insta story ai ka falënderuar të gjithë ata që i uruan ditëlindjen në orët e para.

“Faleminderit për urimet edhe pse kanë kalu vetëm 15 minuta. Inshallah don Zoti vec shneten e kam e bashk me krejt juve shkojm nalt e ma nalt.

Urime Don Xhoni 21 vite o bir”, shkroi ai.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë