Loading…

Don Xhoni shënon sukses të jashtëzakonshëm me ‘Freestyle’: Klikohet mbi 82 milionë herë

  • 16/01/2021 | 08:22

Don Xhoni shënon sukses të jashtëzakonshëm me ‘Freestyle’: Klikohet mbi 82 milionë herë

Don Xhoni është bërë artisti më i klikuar në Evropë me ‘freestyle’.


Reperi Don Xhoni ka pak kohë që i hyri skenës muzikore shqiptare, por sukseset e tij janë të mëdha menjëherë.

Ai shumë herë ka treguar aftësitë e tij në rep dhe kjo gjë u ka pëlqyer pa masë fansave të tij, andaj suksesi është pashmangshëm.

Së fundi, me anë të një postimi, reperi bën të ditur se ‘freestyle’ i tij është bërë më i klikuari në Evropë.

Ai është goxha aktiv edhe me këngë të reja, “Kokaina” titullohet projekti i fundit i tij, i cili u prit shumë mirë në publik.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë