Loading…
Donald Trump miqësor: E godet me bërryl presidentin malazez Djukanovic… |VIDEO
  • 11/07/2018 | 18:44

Donald Trump miqësor: E godet me bërryl presidentin malazez Djukanovic… |VIDEO

Presidenti amerikan Donald Trump njihet si një politikan i pazakontë, e ka treguar se di të bëj edhe gafa të papara.

Sidqooftë, kësaj herë gjithcka ishte vetëm një shaka, transemton GazetaMetro.net

Në Samitin e NATO’s që po mbahet në Bruksel, derisa po shkonte të ulej në vendin e tij, Turmp i qëlloi në rrugë edhe presidenti i Malit të Zi, Milo Djukanovic.

Për një moment Trump e godet me bërryl malazezin, nomralisth duke treguar edhe me mimika se ishte vetëm një shaka. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë