Loading…

Donaldi aksidentohet me motor, Romeo shihet afër ambulancës

  • 21/05/2022 | 15:14

Donaldi aksidentohet me motor, Romeo shihet afër ambulancës

Ditën e djeshme ndodhi një aksident me motor në aksin Tiranë-Elbasan. Në vendngjarje ndodhej motori i shtrirë në asfalt, ndërsa aktori Romeo Veshaj pranë një mjeku dhe një ambulance.


Burime për “JOQ” bëjnë me dije se qytetarët e pranishëm në vendgjarje kanë treguar se i aksidentuari me motor ka qenë aktori Donald Veshaj, ndërsa Romeo e ka shoqëruar për në spital me ambulancë.

Ndërkohë nuk ka ende një reagim nga vëllezërit Veshaj.

Më poshtë keni fotografitë e JOQ.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë