Loading…

Donaldi dhe binjaku i tij ndërrojnë rolet, Romeo futet si banor i Big Brother VIP

  • 07/12/2021 | 23:04

Donaldi dhe binjaku i tij ndërrojnë rolet, Romeo futet si banor i Big Brother VIP

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka hyr sonte binjaku i Donald Veshaj, Romeo.


Ai ka ndërruar rrobat me Donaldin, duke pretenduar se është banor i shtëpisë.

Shikoni reagimet e banorëve:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë