Loading…

Donaldi dhe Kledi krijojnë momente komike brenda shtëpisë së Big Brother VIP

  • 21/10/2021 | 19:40

Donaldi dhe Kledi krijojnë momente komike brenda shtëpisë së Big Brother VIP

Po vazhdojnë të jenë të shumë komentuara ngjarjet që po ndodhin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.


Personazhet VIP të shtëpisë së Big Brother, po krijojnë situata të ndryshme për të thyer monotoninë.

Së fundmi, kanë qenë ish-futbollisti Kledi Hysi dhe aktori Donald Veshaj, ata të cilët kanë krijuar një situatë komike në oborrin e shtëpisë.

Dy djemtë janë mbuluar me peshqir, duke mbuluar edhe pjesën e gjoksit, ashtu siç bëjnë gjinia femërore.

Ata kanë sfiluar para vajzave duke i imituar ato, me ç’rast kanë shkaktuar të qeshura te banorët tjerë që ndodheshin aty pranë.

Big Brother VIP përndryshe është kthyer në një nga spektaklet më të komentuara të momentit, teksa banori i parë që është eleminuar nga shtëpia, ka qenë shkrimtari Elhaid Cufi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë