Loading…

Donaldi e Beatrix flenë bashkë, dalin pamjet e ‘çiftit të ri’

  • 02/12/2021 | 22:43

Donaldi e Beatrix flenë bashkë, dalin pamjet e ‘çiftit të ri’

Marrëdhënia e prezantuesit Donald Veshaj dhe këngëtares Beatrix Ramosaj ka qenë shumë e komentuar gjatë kësaj kohe, përveç që kanë shkëmbyer puthje, ata nuk po ndahen as në shtrat, përcjellë Gazeta Metro.


Dyshja, të cilët po përfliten për një raport më shumë se miqësor, së fundmi kanë marrë vëmendje me veprimet ndaj njëri-tjetrit.

Në fundi kanë ndarë puthje në buzë dhe përqafime, e janë parë në krahët e njëri-tjetrit thuajse gjithë kohës.

Përveç puthjeve ata kanë filluar edhe në shtrat të flenë bashkë./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë