Loading…

Donaldi i flet Monikës për Einxhel

  • 24/11/2021 | 22:56

Donaldi i flet Monikës për Einxhel

Debati mes Monikës dhe Einxhel vazhdon të diskutohet edhe me banorët e tjerë.


Donaldi i thot Monikës të bëj hapin e parë që dyshja të sheshojë keqkuptimet mes njëra-tjetrës.

“Për mendimin tim bëje ti hapin e parë edhe shiko si do të reagojë ajo,në bazë të reagimeve ti shiko nëse ke pasur të drejtë apo jo në lidhje me atë vazjë.Po ta them për mirë këtë gjë”,-i tha ai Monikës.

“Unë dukem sikur çfarë i kam bërë asaj goce por faktikisht nuk i kam bërë asgjë.Realisht nuk e kam kuptuar se çfarë pati ajo me mua.Ajo abuzoj shumë keq edhe në Prime që e hapi sërish atë temë,”-tha Monika e shqetësuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë