Loading…

‘Donaldi nuk heq dorë nga Bora’, Paloma e Big Brother zbulon të pathëna

  • 24/12/2021 | 23:37

‘Donaldi nuk heq dorë nga Bora’, Paloma e Big Brother zbulon të pathëna

Rudina Demneri apo e njohur ndryshe si Paloma e Big Brother, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku përballë moderatores Ester Bylyku, ka treguar histori të ndryshme të jetës së saj, madje ka marrë dhe një surprizë nga bashkëshorti, i cili u shfaq në intervistë dhe e puthi në buzë papritur.


Ester Bylyku: Sa i përket trekëndëshit të dashurisë së formuar (Donaldi, Bora, Beatrix), sipas teje, cili mendon ti se do të dalë më i lënduari?

Paloma: Nuk e besoj që ai do të heqë dorë kollaj nga Bora. Qofsha e gabuar, por ka një qasje shumë të madhe me atë vajzë. Nuk e di si do të vazhdojnë gjërat sepse janë shumë të çuditshme, besuam njëherë një dashuri të madhe, pastaj tha ‘pres diçka’. Sepse është shume i çuditshëm, njëherë thotë kështu, njëherë ashtu. Me atë që kam kuptuar deri tani, me duket i paqëndrueshëm si natyrë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë