Loading…

Donaldi prapë flet për Borën në shtëpi

  • 05/01/2022 | 20:04

Donaldi prapë flet për Borën në shtëpi

Donaldi mbrëmë në një moment kishte përmendur emrin e Borës gjatë emisionit dhe kjo ka bërë që mediat të flasin rreth mundësisë që ai ka një lidhje tjetër jashtë shtëpisë së Big Brother.


Ai për këtë temë ka folur edhe me Beniadën në shtëpinë e Big Brother.

Donaldi i ka thënë Benialdës se nuk e di si “janë gjërat jashtë, nuk dëshiron që ta mërzisë askënd”.

Në anën tjetër, Beniada mendon që ky kapitull është mbyllur dhe se ai nuk duhet që të mendojë më për të.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë