Loading…

Donaldi rikthen përsëri videon me Bora Zemanin

  • 20/05/2022 | 08:06

Donaldi rikthen përsëri videon me Bora Zemanin

Bora dhe Donaldi tashmë kanë rregulluar marrëdhënien e tyre.


Kjo u bë e ditur gjatë kohës sa ata ishin prezentë në sfilatën e Valdrin Sahiti, ku dyshja ishin të ftuar.

Ata qëndruan bashkë madje në disa video ata shiheshin shumë afër, të cilat me pas një nga to u postua nga Bora.

Pas komenteve të shumta ajo e fshiu atë.

Mirëpo, videon e famshme të Big Brother, e cila është larguar nga Instagrami i Donaldit është rikthyer prapë.

Ai ka bërë këtë veprim pas rregullimit të raportit që me pas është vërejtur nga fansat.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë