Donaldi ua kërkon paratë e fitimit të këngës së Yllit me Dj Pm dhe Dj Dagz

Donald Veshaj ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit. Pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP, aktori i humorit ka shmangur intervistat nëpër media por është angazhuar nëpër performanca në klube bashkë me Romeon dhe Elgit Dodën. Së fundmi, ai ka treguar se ndodhet në Prishtinë ku dhe është takuar me Ylli Limanin. … Vazhdoni me leximin e Donaldi ua kërkon paratë e fitimit të këngës së Yllit me Dj Pm dhe Dj Dagz