Loading…

Doni të aplikoni për Lotarinë Amerikane: Ambasada iu sugjeron ta shihni këtë video

  • 20/10/2019 | 10:30

Doni të aplikoni për Lotarinë Amerikane: Ambasada iu sugjeron ta shihni këtë video

Ambasada e SHBA’së ka publikuar një video me anë të së cilës tregon disa hapa që duhen ndjekur para se qytetarët të aplikojnë për lotarinë amerikane, shkruan Gazeta Metro.


Ambasada e SHBA iu vjen në ndihmë qytetarëve shqiptarë që duan të aplikojnë për lotarinë amerikane me këshilla herë pas here.

‘Po mendoni të aplikoni për Lotarinë Amerikane 2021? Përpara se të aplikoni, shihni këtë video në shqip që ju tregon të gjitha hapat”, shkruan Ambasada e SHBA./gazetametro.net

Si të aplikoni për Lotarinë Amerikane 2021

🇦🇱️ | Po mendoni të aplikoni për Lotarinë Amerikane 2021? Pëprara se të aplikoni, shihni këtë video në shqip që ju tregon të gjitha hapat.🇺🇸️ | Are you planning to apply for #DV2021? Before you do, watch this video in Albanian explaining all steps.

Posted by U.S. Embassy-Tirana on Friday, 18 October 2019

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë