Loading…

Donjet Bislimi: Liderët tanë u motvuan nga Hasan Prishtina, ne motivohemi nga ta

  • 28/11/2020 | 17:29

Donjet Bislimi: Liderët tanë u motvuan nga Hasan Prishtina, ne motivohemi nga ta

Kryetari i Rinisë Demokratike të Kosovës, Donjet Bislimi, bashkë me aktivistët e kësaj partie kanë vizituar varrin e Hasan Prishtinës, për nder të 28 nëntorit, shkruan Gazeta Metro.


Bislimi nga atje ka thënë se “liderët tanë i motvuan nga Hasan Prishtina, ne motivohemi nga ta”.

“Hasan Prishtina për ne është pararendës i asaj që sot gëzojmë, liderët tanë u motivuan nga ai dhe ne motivohemi nga liderët tanë”, ka shkruar ndër të tjerash Bislmi.

Ky është shkrimi i plotë:

Figura e Hasan Prishtinës është shembulli më i mirë i kontributit për atdhe në të gjitha dimensionet: atdhetar, humanitar e njerëzor!

Hasan Prishtina për ne është pararendës i asaj që sot gëzojmë, liderët tanë u motivuan nga ai dhe ne motivohemi nga liderët tanë,

ATA JANË EMRI I LIRISË SONË!

Urime 28 Nëntori./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë