Loading…

Dorëhiqet një drejtor i Ramiz Lladrovcit

  • 18/04/2017 | 15:17

Dorëhiqet një drejtor i Ramiz Lladrovcit

Një muaj pasi u emërua si drejtor i Arsimit në Drenas, Daut Thaçi ka dhënë dorëheqje nga ky post.


Dorëheqjen e e tij Thaçi e ka bërë publike, duke mos dhënë arsye rreth dorëheqjes.

“E vërtet, kam dhënë dorëheqje, ndërsa arsyet e dorëheqjes ia kam shkruar në një letër e cila gjendet në zyrën e kryetarit”, ka thënë ai, shkruan Arbresh.info.

16991631_1238437742918049_2810357535973224998_o-735x400

Thaçi para se të emërohej në këtë detyrë, ishte drejtor shkolle në SHFMU “Abedin Bujupi” në Arllat. Ai në postin e drejtorit ishte emëruar më 3 mars të këtij viti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë