Loading…

‘Dorëzohet’ Kiara, e puth për herë të parë Luizin

  • 24/01/2023 | 17:05

‘Dorëzohet’ Kiara, e puth për herë të parë Luizin

Momente interesante rreth marrdhënies mes Luizit dhe Sarës.


Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit duket se po avancon më shumë.

Ditën e djeshme Luizi vendosi që të vendosë një distancë nga Kiara në mënyrë që të shohë se si do shkonte marrëdhënia dhe nëse kjo e fundit do të bënte një hap kundrejt tij.

Ditën e sotme Kiara ka bërë një hap drejt marrëdhënies me të, dhe i ka dhuruar një puthje në qafë. Nga video e publikuar Luizi duket shumë i emocionuar, dhe kjo vërehet në fytyrën e tij.

@artistikshqip♬ original sound – ArtistikShqip

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë