Loading…

Dorëzohet në polici i dyshuari për vrasjen e 25 vjeçarit nga Mitrovica

  • 02/11/2021 | 12:59

Dorëzohet në polici i dyshuari për vrasjen e 25 vjeçarit nga Mitrovica

A. Z .,23 vjeçar është vet dorëzuar sot në polici, i kërkuar për vrasjen e A.M., 25-vjeçar të shtunën në Mitrovicë.


Pas procedurave të nevojshme intervistuese, të dyshuarit A. Z., me aktvendim të prokurorit të rastit i është shqiptuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

Hetimet në kërkim të të dyshuarit tjetër L. B., 21 vjeçar janë duke vazhduar edhe me teje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë