Loading…

Dormtundi kalon në epërsi ndaj PSG’së, shënon Erling Halaand

  • 18/02/2020 | 22:34

Dormtundi kalon në epërsi ndaj PSG’së, shënon Erling Halaand

Skuadra e Borussia Dortmundit ka arritur që të kaloi në epërsi ndaj Paris Saint-Germainit, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Signal Iduna Park’, Borussia Dortmund dhe Paris Saint-Germain janë duke zhvilluar ndeshjen e parë në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

Skuadra gjermane kanë arritur që të parët të dalin në epërsi 1-0, me golin e shënuar nga Erling Halaand në minutën e 69’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë