Loading…

Dramë në ‘Karagaç’, Peja e mund Sigal Prishtinën me dy pikë diferencë

  • 30/10/2022 | 19:34

Dramë në ‘Karagaç’, Peja e mund Sigal Prishtinën me dy pikë diferencë

Sigal Prishtina ka pësuar humbje kundër Pejës, veç me dy pike diferencë.


Skuadra pejane fitoi në palestrën “Karagaç” me rezultat 79:77.

Mysafirët e nisën mirë ndeshjen duke fituar me rezultat 18:23, derisa çereku i dytë i takoi vendasve duke fituar me rezultat 26:17.

Pjesa e pare mbaroi me rezultat 44:40.

Çereku i tretë ishte i barabartë 20:20, derisa i fundit u fitua nga mysafirët me rezultat 15:17, por që s’mjaftuan për të triumfuar.

Loja ishte e vlefshme për javën e tetë të Prince Caffe Superligës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë