Loading…

Drejtori i PSG në dilema për të ardhmen e Neymar dhe Mbappe

  • 05/05/2021 | 08:24

Drejtori i PSG në dilema për të ardhmen e Neymar dhe Mbappe

Paris Saint-Germain është diskualifikuar nga gjysëmfinalja e Ligës së Kampionëve, pas humbjes ndaj Manchester City me rezultat të përgjithshëm 1-4.


Pas ndeshjes, drejtori sportiv i PSG-së, Leonardo, është pyetur mbi të ardhmen e lojtarëve Kylian Mbappe dhe Neymar.

Ai ka refuzuar të japë një koment mbi këtë gjë, duke thënë: Tani nuk është koha të flasim për këtë”, ka thënë ai për RMCSport.

Megjithatë, ai ka deklaruar se kanë negociuar fazën e vështirë: “Ne duhet të jemi krenarë për atë që kemi bërë. Kemi dalë nga situata të vështira gjatë garës. Unë jam optimist për të ardhmen”.

Pas eliminimit dhe kësisoj dështimit dy vite radhazi në Ligën e Kampionëve, e ardhmja e yjeve të skuadrës mund të jetë në rrezik.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë