Loading…

Drejtori i shkollës në Malishevë i ndan vetes mirënjohje

  • 10/12/2021 | 14:23

Drejtori i shkollës në Malishevë i ndan vetes mirënjohje

Drejtori i Qendrës së Kompetencë ‘Kujtim Krasniqi’ në Malishevë, Nazmi Zogaj, ia ka vulosur vetes një mirënjohje, shkruan Gazeta Metro.


Këtë mirënjohje ai vetvetes ia ka ndarë për për kontributin 10 vjeçare të dhënë për këtë shkollë.

Kjo qendër është ofrues i Arsimit dhe Aftësimit Profesional dhe funksionon në të dyja llojet e arsimit, atë formal dhe jo formal, këtë vit ka shënuar 10 vjetorin e themelimit.

Drejtori Zogaj tha për ‘Paparacin’ se për nder të kësaj, këshilli drejtues ka vendosur që të ndaj mirënjohje për të gjithë stafin që ka qenë i angazhuar për këto 10 vite.

Sipas tij, vulosja e mirënjohjes për vetveten është normale.

“Këshilli drejtues ka vendos me i nda nga një mirënjohje për ata që kanë dhënë kontribut për këto 10 vjet. Unë kam qenë njëherë mësimdhënës pastaj jam bërë drejtor. Në Këshill jam unë si sekretar, mësimdhënësit dhe prindërit, e kështu kanë vendos të ndajnë nga një mirënjohje, është normale”, u shpreh Zogaj.

Më poshtë keni mirënjohjen. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë