Loading…

Drejtori sportiv i Juventusit zbulon të ardhmen e Paulo Dybalas

  • 25/10/2020 | 23:27

Drejtori sportiv i Juventusit zbulon të ardhmen e Paulo Dybalas

Paulo Dybala sonte ka startuar nga minuta e parë kundër Veronas pas një kohe të gjatë.


Situata e krijuar rreth tij kishte ngjallur spekulime të shumta se ai po planifikonte një largim nga Juventusi për shkak të minutazhës së vogël në fushë, por tani është drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ai i cili me pak fjalë ka treguar se palët janë duke punuar për vazhdimin e kontratës së sulmuesit nga Argjentina.

′′Ka një dëshirë të qartë nga klubi dhe gjithashtu që lojtari të zgjasë kontratën. Ne jemi gjithmonë duke folur, duam të kemi një situatë të lumtur për të gjithë “, deklaroi Paratici.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë