Loading…

Drenasin do ta udhëheqë Lladrovci

  • 19/11/2016 | 12:47

Drenasin do ta udhëheqë Lladrovci

I pari i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë vizitës që i ka bërë Drenasit, është takuar me strukturat e partisë të cilën ai e drejton.

“Bashkë me anëtarët e kryesisë, mbrëmë i takuam strukturat e PDK-së në Drenas. Pamë një mobilizim të madh dhe dëgjuam ide të reja prej tyre se si mund të maksimizohet potenciali i qytetit në të mirë të qytetarëve”, tha Veseli.

Veseli tha se nga dhjetori Drenasi do të udhëhiqet nga Ramiz Lladrovci.

“Ishte motivues organizimi dhe përkushtimi i tyre, që nga dhjetori të vazhdojnë qeverisjen bashkë me Ramizin”, ka thënë Veseli./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë