Loading…

Drenica mposhtet nga Llapi në një ndeshje me plot gola

  • 25/11/2021 | 15:24

Drenica mposhtet nga Llapi në një ndeshje me plot gola

Llapi ka mposhtur klubin nga Drenica, ani se fillimisht këta të fundit dolën në epërsi.


Pjesa e parë u mbyll me epërsi minimale të Drenicës, por Llapi u kthye fuqishëm në pjesën e dytë për të shënuar pesë gola.

Megjithatë Drenicakët nuk u dorëzuan dhe shënuan edhe dy gola tjerë.

Rezultati në fund: 5-3 në favor të Drenicës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë