Loading…

Drew zboloi sekretin si i humbi 20 kilogram

  • 20/01/2021 | 20:08

Drew zboloi sekretin si i humbi 20 kilogram

Aktorja Drew Barrymore zbulon një recetë të provuar për një pamje perfekte, transmeton Gazeta Metro.


Në moshën 45 vjeçe, ajo mburret me një figurë perfekte, por rruga drejt një linje perfekte nuk ka qenë aspak e lehtë, siç pranon ajo.

“Si dikush që i pëlqen ushqimet me yndyrë dhe të rëndë, ishte e vështirë për mua të mësohesha me dietën e re, por sot, me 20 kilogramë më pak, ndihem më mirë se kurrë. Padyshim që ia vlente ”.

Drew ia atribuon meritat për elegancën trajnerit personal Marnie Alton.

“Ai më ndihmoi. Më shëron. Ai më inkurajoi të vazhdoja kur ndjeva se po humbja forcën dhe vullnetin. Kur ndryshova vetëm një zakon dhe në vend që të shtrihesha dhe të shikoja filma, e shfrytëzova atë kohë për të ushtruar, pesha filloi të zhdukej”, zbuloi me sinqeritet aktorja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore)

Aktorja ka zvogëluar dietën e saj, por është e bindur se ajo ka përjetuar transformimin më të madh falë trajnimeve të rregullta që përbëhen nga tre segmente: ushtrime kardio, ushtrime forcë dhe zgjatje. Këto tre hapa janë të nevojshëm gjatë çdo stërvitje për të djegur dhjamin, për të formuar muskujt dhe për të parandaluar inflamacionin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë